Odchudzanie Slank

Jak się tańczy sambę – czyli wakacyjna szkoła tańca

Kilka dni temu powitaliśmy astronomiczne lato. Niebawem rozpoczną się także długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Ten wymarzony czas błogiego lenistwa, kojarzony jest przede wszystkim z niekończącymi się imprezami, okraszonymi sowitą dawką najgorętszych rytmów. Samba to rodzaj tańca, który pomoże Wam wzmocnić i ukształtować mięśnie całego ciała. Zmysłowe i dynamiczne ruchy bioder stanowią doskonały element codziennego treningu, dzięki któremu, w błyskawicznym tempie zrzucimy zbędne kilogramy, poprawimy kondycję i koordynację ruchową.

samba-brazylijska

Pomyśleliśmy, że dobrze jest łączyć sprawy przyjemne z pożytecznymi, dlatego pozwoliliśmy sobie na zamieszczenie video – poradnika, z którego dowiecie się, jak opanować podstawowe kroki gorącej, brazylijskiej samby. Mamy nadzieję, że za sprawą zamieszczonych przez nas materiałów, tegoroczne wakacje upłyną Wam pod znakiem zdrowej i wspaniałej zabawy.

Jak tańczyć sambę cz.1

Jak tańczyć sambę cz.2

Jak tańczyć sambę cz.3


Materiały filmowe pochodzą z serwisu Youtube.com

Strongersi

Strongersi - aktywność dla Ciebie

Marta Stolarska - trener fitness i bodybuilding

Rafał Milczarek - pasjonat biegania

Tomasz Winnicki - trener kulturystyki i Mistrz Polski 2010

Sławomir Cypel - trener MMA i Samoobrony

Arek Kulinski - instruktor tenisa

Robert Sobczak - instruktor kulturystykiV jak Vendetta - obrońca uciśnionychKlaudia Buczek - wspinaczka sportowaRemek Księżopolskianna stępieńZostań strongersem